ZİAJA MANUKA – AKNELİ CİLT TEMİZLEME JELİ – CİLT SIKILAŞTIRICI

Ziaja Manuka Akneli Cilt temizleme Jeli kullananlar, Ziaja Manuka Akneli Cilt sıkılaştırıcı Tonik kullananlar,  Ziaja Manuka Akneli Cilt temizleme Jeli içerik , Ziaja Manuka Akneli Cilt temizleme Tonik, Ziaja Manuka temizleme Jeli içerik

Ziaja manuka akneli cilt temizleme jeli kullananlar, ziaja manuka akneli cilt yüz temizleme jelini uzun zamandır kullanan kişiler köpürme özelliğini ve cildi temizlesinde fazlaca iyi olduğunu  söylüyorlar.

Ziaja manuka akneli cilt sıkılaştırıcı tonik kullananlar, akneli cilt sıkılaştırıcı ziaja manuka toniki sürdükten sonra  yüz ciltlerinde daha aydınlık daha duru bir cilt olduğunu paylaşmışlar ancak sıkışlaştırıcı özelliğinin beklendiği olmadığını okudum.

Ziaja manuka akneli cilt temizleme Jeli içerik, Akneli Cilt temizleme Jeli olan Ziaja Manuka içerisinde Manuka ağacı özü maddesi vardır.

Ziaja Manuka Akneli cilt temizleme Jeli, Akneli Cilt temizleme Jeli olan Ziaja Manuka tahrişleri ve kızarıklıkları azaltmaya yardımcı olur, cildinizi mükemmel derecede temizler, Üst deriyi nemlendirir ve yumuşatır ve cildi sonraki kozmetik uygulamalara hazırlar.

YAZILARIN DEVAMI VE DESTEK İÇİN LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.

Ziaja Manuka Akneli Cilt temizleme Jeli

http://www.kelimedamlasi.com/2021/03/kil-maskesi-neye-yarar-kil-maskesi.html

6 Yorumlar

  1. haftada 2-3 kere sabahları makyajdan ve nemlendirmeden önce yüzüme sıkıyorum. ben kokusundan rahatsız olmadım ancak tek kötü özelliği de parfümlü olması olabilir. kokuya hassas olanlar için sorun olabilir.

  2. ziaja manuka için yorumum : sivilciye eğilimli bir cildim yok ama etkisini sevdim. yüze güzel bir yumuşaklık ve his bırakıyor

  3. 1 ay düzenli kullan pürüzsüz bir cildin olacak diyerek bana sattılar. 1 ay sonrasında merak ediyorsanız : sivilcelerime iyi gelmedi yani yok olmadılar, yüzüme sıktıktan sonra yüzümü ve gözlerimi çok yaktı. Temizlemesi fena değildi. Belki de başkalarına iyi gelebilir benim başıma gelen bunlar

  4. ziaja manuka tonik yorumum : öncelikle daha önce bir tonik deneyimim yok yani kullanmadım, daha öncesi gül suyu kullanıyordum. gül suyunu düzenli kullanmama rağmen cildime öyle çok faydası olmadı, sadece ferahlattı. bu manuka tonik öncelikle bu ürünün fısfısı başarılı, yüzünüze eşit derecede dağıtıyor ve güzel bir temizlik hissi veriyor. ben memnun kaldım.

  5. ziaja manuka cildimi temizledikten sonra oluşan gerginlik hissini almada başarılı oldu, herhangi bir alerjiye irritasyona sebep olmayan bir tonik diyebilirim. hoş bir kokusu var. belki koku hassasiyeti olana bir fazla gelebilir.

  6. kullanırken çok da bir işe yaramıyormuş gibi geldi bana, sonra kullanmayı bıraktım ve sivilcelerim geri geldilerrrrrrrrrrrrrrrrr . cildi böyle şeylere alıştırınca acaba hep isitior mu bunu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir