GÜNEŞ LEKESİNE KESİN ÇÖZÜM – NASIL TEDAVİ EDİLİR – NASIL GEÇER

Güneş lekeleri genellikle değişik boyutlarda şekli yuvarlak rengi de kahverengi lekeler olarak bilinir.  Güneş lekelerinden korunmak en öncelikli konudur ve bunun için ne tip bir koruyucu krem kullanmalı, nasıl tedavi olunur, bu yüzdeki vücuttaki lekeler evde nasıl geçer konusu yazımızda açıklanmıştır. Öncelikle güneş lekesi nedir konusundan başlayalım.
Güneş lekesi nedir, Güneş ışınları yüzünden hiperpigmente (koyulaşma) olan deri renginde koyulaşma görülmesine güneş lekesi denir. Yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer evde bu tedaviyi nasıl uygularım diyorsanız işte devamı.

Güneş lekesi nasıl geçer, Güneş lekeleri tedavisi, kesin çözüm var mı, deneyen biri olarak eczaneden alacağınız Achromin kremi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temiz cilde güneş lekelerinin bulunduğu bölgeye uygulayarak kısa sürede tedaviniz başarılı olabilir. 

Güneş lekelerinden nasıl korunulur, bu tarz lekelerin vücudunzda oluşmasını istemiyorsanız kesinlikle koruyucu krem kullanmalısınız. Güneş lekelerine en etkileyici krem hangisidir derseniz, şuan bu konu hakkında tam kesin bilgiler elimizde olmakla beraber en azından koyucu bir krem kullanmanız çok önemlidir.

DESTEK İÇİN LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.

güneş lekesi tedavisi

http://www.kelimedamlasi.com/2021/02/puruzsuz-cilt-icin-ne-yapmali-1-ayda.html

2 Yorumlar

  1. Güneş lekesi nasıl geçer, kendiliğinden geçer mi, diye merak edenlere kendiliğinden geçen güneş lekesi ben şahsen görmedim. Yüzeysel peeling, IPL ve soğuk uygulaması, lazer tedavileri gibi çeşitli tedavi yöntemleri imkanlar var bunları deneyebilirisiniz.

  2. GÜNEŞ LEKELERİNE İYİ GELEN DOĞAL KREM, Achromin kremi ve 1-2 damla oksijenli su, 1-2 damla gliserin, 2 yemek kaşığı süt tozu, 1-2 damla limon suyu karıştıp krem haline getiriniz. sabah ve akşam lekelere uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir